Maszk vásár! Kötelező viselni!
3 rétegű maszk 10 darabtól csak 99 forint!
Gyerek maszk csak 99 Ft! FFP2 maszk 10 darabtól csak 349 Ft!
Led Party fények, Led kert és terasz fényfüzér
Kerti LED fényfüzér toldható, vízálló IP44, 15 méter, 25db meleg fehér körte Leddel.
| Cikkszám | LLKER15M25DBIP44K2700 |
| Feszültség | 230V |
| Fogyasztás | 13W |
| Szín | 2700 kelvin |
| Védettség | IP44 |
| Méret | 15000 mm |
| Foglalat | Hálózati |
| Garancia | 24 hónap |
Kerti LED fényfüzér toldható, vízálló IP44, 15 méter, 25db meleg fehér körte Leddel. Kiválóan alkalmas éttermek, kerthelyiségek, teraszok, bulik hangulatosabbá tételéhez! Maximum 4db toldható egybe. 230V, 13W fogyasztás, IP44, tápvezeték 5 méter, teljes hossz 15 méter, 25db 40mm fejátmérőjű, E12 foglalat 2700 kelvin. Az égők cserélhetőek, ajándék 1db tartalék égő! Ne toldja össze a másik termékünkkel, mert nem egyforma a színe! LLKER5M10DBIP44WW
Készletinfó
| Teljes készlet | ✓ | 63 db |
11020 Ft + ÁFA (13995 Ft)
Az akció csak 2026-05-05 és 2026-09-06 között érvényes!




